Poznań. Magdalena C. przebiła nożem serduszko małej Zuzi. Trzylatka jest wśród aniołków. Jej matka? W areszcie

Poznań. Trzyletnia Zuzia zmarła od ciosów zadanych przez matkę
Autor: pixabay.com/archiwum se.pl Zabójstwo w Poznaniu. 26-latka ugodziła nożem swoją córkę

Poznań. We wtorek na Grunwaldzie doszło do wstrząsającego zabójstwa. Magdalena C. (26 l.) zamordowała swoją trzyletnią córkę Zuzię. Dziewczynka otrzymała aż trzy ciosy nożem. Wszystkie były zadane w okolice serca. Matka chciał również targnąć się na swoje życie, ale nie dała rady. Powiadomiła znajomego, co zrobiła córce. Lekarze nie dali rady uratować dziewczynki. W środę 5 maja zapadły kolejne ważne decyzje w sprawie 26-latki z Poznania. Kobieta otrzymała tymczasowy areszt. Jednocześnie poinformowano, że być może będzie badana pod kątem poczytalności w chwili morderstwa. Grozi jej 25 lat pozbawienia wolności.

Poznań. 26-latka zaatakowała nożem trzyletnią córkę. Mała Zuzia nie żyje

Zbrodnia miała miejsce we wtorek 4 maja około godz. 11.00.Magdalena C. (26 l.) ugodziła trzy razy nożem swoją malutką córkę, trzyletnią Zuzię. Jak podali śledczy, kobieta już wcześniej planowała popełnienie zbrodni. Powodem miały być problemy finansowe. Magdalena C., jak zeznała potem, obawiała się, że nie będzie w stanie utrzymać córki. Już wcześniej 26-latka przejawiała swoje depresyjne stany - miała myśli samobójcze, okaleczała się. Ostatecznie ofiarą jej destrukcyjnych działań nie była ona sama. Jej trzyletnia córka, podziurawiona ostrym narzędziem, a wcześniej duszona, zmarła na stole operacyjnym. Nie udało się jej uratować. Lekarze ze szpitala im. Karola Jonschera w Poznaniu byli bezradni. Rana serca okazała się zbyt głęboka. 26-latka chciała potem targnąć się na swoje życie, ale nie dała ray. Poinformowała swojego kolegę o tym, co zrobiła. Została zatrzymana.

Czytaj więcej na temat zbrodni w Poznaniu: Poznań: Nóż przeszył na wylot serce 3-letniej Zuzi! To zabójstwo było zaplanowane

Poznań. Magdalena C. trafi do aresztu. Czy zabójczyni małej Zuzi była poczytalna?

Magdalena C. przyznała się do winy. Teraz jej los jest w rękach sądu. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak przekazał Polskiej Agencji Prasowej, że w środę sąd tymczasowo aresztował 26-latkę na trzy miesiące. Wiadomo również, że że śledczy będą wnioskować o przeprowadzenie sądowo-psychiatrycznego badania poczytalności podejrzanej. Za zabójstwo 26-latce grozi kara pozbawienia wolności od ośmiu lat, 25 lat więzienia albo dożywocie.

Oskarżony o pedofilię 47 latek z Luzina skoczył pod pociąg
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE