Poznań: Na drzewie wyrosły... misie! Interweniowali strażnicy [zdjęcia]

2021-09-20 12:53
Poznań: Na drzewie wyrosły... misie! Interweniowali strażnicy
Autor: Straż Miejska Poznań Poznań: Na drzewie wyrosły... misie! Interweniowali strażnicy

Nietypowa interwencja Straży Miejskiej w Poznaniu. Na drzewie znajdowały się pluszowe misie. Jak i dlaczego się one tam znalazły? Okazuje się, że powód jest prozaiczny. Historię przybliżamy w poniższym artykule.

Do sytuacji doszło na poznańskim Świerczewie. Na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że pluszowe misie wyrosły na drzewie. Rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Na ulicę Czeremchowej zostali wezwani strażnicy miejscy, ponieważ panował tam duży bałagan. - Ubrania porozrzucane były dookoła kontenera. Co więcej, wokół pojemnika zauważyć można było także i inne śmieci, które w ogólnie nie powinny się tam znaleźć - relacjonują strażnicy. Śmieci wyrzucone były z kontenera na odzież używaną. Strażnicy nie ustalili jednak do kogo on należy. W związku z tym, że kontener stał na terenie jednego ze sklepów to porozmawiali z jego kierownikiem. Mężczyzna zobowiązał się posprzątać teren. - Po przeprowadzonej kontroli pojemnik zniknął, a teren został uprzątnięty - dodają strażnicy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE