Poznań: Pierwszego dnia w pracy ukradł samochód! "Wyjechał z dowozami, ale już nie wrócił"

2021-06-22 7:41
Poznań: Pierwszego dnia w pracy ukradł samochód! Wyjechał z dowozami, ale już nie wrócił
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe/ Pizzeria na Łazarskim Cieście Poznań: Pierwszego dnia w pracy ukradł samochód! "Wyjechał z dowozami, ale już nie wrócił"

Paskudna kradzież na terenie Poznania. Do pracy w jednej z pizzerii zgłosił się młody mężczyzna. Już pierwszego dnia podpadł przełożonym, a ponadto przywłaszczył sobie służbowy samochód, gotówkę oraz terminal.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (20 czerwca). Pracę w "Pizzerii na Łazarskim Cieście" rozpoczynał pewien mężczyzna. Był to dla niego pierwszy dzień w pracy. Okazało się, że także ostatni.

- Pan Piotr (bo tak brzmi jego imię - CHYBA) miał zostać kierowcą, po krótkim przeszkoleniu i wypełnieniu formalności wyjechał z pierwszymi dowozami i wierzcie albo nie, ale już nie wrócił - przekazali przedstawiciele pizzerii.

Mężczyzna ukradł samochód marki volkswagen up w kolorze białym. Przywłaszczył sobie także terminal oraz gotówkę. Po kilku godzinach udało się odnaleźć samochód, ale po sprawcy ślad zginął. Właściciele restauracji złożyli zeznania na policji i prowadzą poszukiwania mężczyzny.

- Po złożeniu zeznań na Policji, która w dalszym ciągu prowadzi poszukiwania i której również jesteśmy ogromnie wdzięczni, zaczęliśmy szukać na własną rękę. To dzięki Państwa zaangażowaniu w większym i mniejszym stopniu wiemy coraz więcej! Mamy nadzieję, że ten człowiek prędzej czy później odpowie za to, co zrobił a złapanie go to tylko kwestia czasu - dodają przedstawiciele pizzerii.

Sądził, że żółta czapka jest niewidką! To on dokonał KRADZIEŻY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE