Poznań: Podszedł do dziewczynki i zaczął ciągnąć ją za plecak. Jest poszukiwany

2021-12-08 11:13
Poznań: Podszedł do dziewczynki i zaczął ciągnąć ją za plecak. Jest poszukiwany
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe/ policja.gov.pl Poznań: Podszedł do dziewczynki i zaczął ciągnąć ją za plecak. Jest poszukiwany

Niebezpieczne zdarzenie na ulicach Poznania. Nieznany mężczyzna podszedł do małoletniej i zaczął ciągnąć ją za plecak. Padły też groźby karalne. Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Do zdarzenia doszło 20 września 2021 roku. Na skrzyżowaniu ulicy Opolskiej i Jarzębowej w Poznaniu nieznany mężczyzna podszedł do małoletniej. - Złapał ją za plecak i kierował wobec niej groźby karalne pozbawienia życia i zdrowia - relacjonuje Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji. Z informacji przekazanych policjantom wynika, że związek ze zdarzeniem może mieć osoba, której wizerunek został opublikowany. - Podejrzewany to mężczyzna w wieku od 40 do 50 lat, szczupłej budowy ciała, który w dniu zdarzenia ubrany była w beżowy sweter i czarne spodnie - dodaje Mróz.

Policjanci proszą wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć o kontakt telefoniczny z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 77 125 40 z Komisariatu Policji Poznań - Wilda lub dyżurnym jednostki 47 77 125 11.

Olsztyn. Policjanci eskortowali 3-letnią dziewczynkę do szpitala
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE