Poznań: Potężna awaria torowiska na ul. Roosevelta! Tramwaje kursują objazdem

i

Autor: archiwum SE/zdjęcie ilustracyjne Poznań: Potężna awaria torowiska na ul. Roosevelta! Tramwaje kursują objazdem

Uwaga!

Poznań: Potężna awaria torowiska na ul. Roosevelta! Tramwaje kursują objazdem

2022-12-03 9:48

Ważne informacje dla mieszkańców Poznania! Ze względu na awarię torowiska na ul. Roosevelta wstrzymany został ruch tramwajowy w obu kierunkach – poinformowało w sobotę, 3 grudnia MPK Poznań. Tramwaje kursują objazdami!

Poznań: Potężna awaria torowiska na ul. Roosevelta! Tramwaje kursują objazdem

MPK Poznań podało, że od soboty, 3 grudnia do odwołania ze względu na awarię torowiska na ul. Roosevelta pomiędzy ul. Bukowską a Mostem Dworcowym wstrzymany został ruch tramwajowy w obu kierunkach. W związku z awarią torowiska tramwaje linii 2,3,6,10,11,12,14 i 18 skierowane zostały na trasy objazdowe.

- Tramwaje linii 2,3,10,12,14 i 18 w obu kierunkach kursują przez Bukowską, Grunwaldzką, Rondo J.N.Jeziorańskiego, Reymonta, Hetmańską i Głogowską, tramwaje linii 6 w obu kierunkach kursują przez Głogowska, Hetmańską, Reymonta, Rondo J.N.Jeziorańskiego i Grunwaldzką, a linia 11 w obu kierunkach kursują przez Bukowską, Grunwaldzką, Rondo J.N.Jeziorańskiego, Reymonta i Hetmańską – podano.

Na razie nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia dla pasażerów.

Sonda
Czy lubisz podróżować tramwajem?
Tramwaj LEGO w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają