Poznań. Potrącił dwie kobiety jadące hulajnogą! Wszyscy popełnili kardynalne błędy

i

Autor: policja.gov.pl/ pixabay.com Poznań. Potrącił dwie kobiety jadące hulajnogą! "Wszyscy popełnili kardynalne błędy"

Poznań. Potrącił dwie kobiety jadące hulajnogą! "Wszyscy popełnili kardynalne błędy"

2022-06-28 14:27

Groźne zdarzenia na jednej z poznańskich ulic. Doszło tam do zderzenia samochodu osobowego z hulajnogą, w którym ucierpiały dwie kobiety. Sprawca zdarzenia pierwotnie uciekł z miejsca wypadku.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (26 czerwca) około godz. 18:00 na ulicy Wojskowej w Poznaniu. Dwie kobiety podróżowały hulajnogą i zostały potrącone przez samochód osobowy, którego kierowca w pierwszym momencie uciekł z miejsca zdarzenia. Jako pierwsze w miejscu wypadku zjawiły się funkcjonariuszki Straży Miejskiej, które udzieliły poszkodowanym pierwszej pomocy przedmedycznej. - Jedna z poszkodowanych kobiet została zabrana do szpitala a druga, po opatrzeniu otarć, pozostała na miejscu i oczekiwała na przyjazd patrolu policji - relacjonuje Straż Miejska.

CZYTAJ: Szalony rajd 62-latka! Zniszczył kilka samochodów i przydrożne znaki

Jeszcze przed przybyciem policji w miejscu zdarzenia pojawił się kierowca samochodu, który doprowadził do potrącenia. - W opisanym zdarzeniu wszyscy popełnili kardynalne błędy. Z relacji poszkodowanych kobiet wynikało, że jechały razem jedną hulajnogą i to jezdnią. Przed skrzyżowaniem z ul. Grunwaldzką zatrzymały się na czerwonym świetle, tuż za samochodem osobowym. W pewnej chwili samochód ten zaczął cofać się uderzając w kobiety. Kierowca, pomimo krzyków kobiet i uderzania ręką w tył samochodu, odjechał - opisuje Straż Miejska.

Ostatecznym wyjaśnianiem sprawy zajmuje się poznańska policja.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Olsztyn. Osobówka potrąciła mężczyznę na hulajnodze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE