Poznań: Potrącił motocyklistę i uciekł. Policja szuka kierowcy

2021-10-04 12:41
Poznań: Potrącił motocyklistę i uciekł. Policja szuka kierowcy
Autor: KMP Poznań Poznań: Potrącił motocyklistę i uciekł. Policja szuka kierowcy

W poniedziałkowy poranek na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Baraniaka w Poznaniu doszło do wypadku. Samochód osobowy zderzył się z motocyklistą. Kierowca osobówki oddalił się z miejsca zdarzenia i jest poszukiwany!

Pechowo rozpoczął się tydzień na poznańskich ulicach. W godzinach porannych na skrzyżowaniu ulic Jana Pawła II i Baraniaka doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocykla. Kierowca osobówki oddalił się z miejsca zdarzenia i jest poszukiwany. - Prawdopodobnie kierował niebieskim samochodem marki Skoda Fabia i odjechał w kierunku Ronda Rataje. Świadków tego wypadku, a szczególnie osoby, które mogły zarejestrować ten wypadek za pomocą kamer nasobnych lub innych rejestratorów prosimy o kontakt z Komenda Miejską Policji w Poznaniu pod nr tel 47 77 156 13 - informują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Białystok. Wypadek na Trasie Niepodległości
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE