Poznań: Uderzył pasażera w twarz i uciekł! Jest poszukiwany

2022-01-18 17:44
Poznań: Uderzył pasażera w twarz i uciekł! Jest poszukiwany
Autor: KMP Poznań Poznań: Uderzył pasażera w twarz i uciekł! Jest poszukiwany

Policjanci z Poznania poszukują mężczyzny, który naruszył nietykalność cielesną jednego z pasażerów tramwaju. Nieznany sprawca podszedł do swojej ofiary i ją uderzył. Wszystko nagrały kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło kilka miesięcy temu w tramwaju linii numer 3 w Poznaniu pomiędzy przystankami Centrum Handlowe M1, a Polanka. Dokładnie 28 września 2021 roku w pojeździe doszło do ataku na jednego z pasażerów. - Nieznany mężczyzna podszedł do zgłaszającego i dwukrotnie uderzył go w twarz, a następnie wyszedł z tramwaju na najbliższym przystanku - relacjonuje Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji.

Czytaj też: Poznań. Jakie tramwaje pojadą na Naramowice? Jest decyzja!

Związek z tym przestępstwem może mieć mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. - Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami - mówi Mróz. Najlepiej w tej sprawie skontaktować się z policjantami z Komisariatu Poznań – Nowe Miasto pod całodobowym numerem telefonu 47 77 123-11 lub 47 77 123-12.

Autobus uderzył w drzewo w Górze Kalwarii.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE