Poznań: Wbijał nóż ze wściekłością w konkubinę, a ciało zawinął w koc! Zabójstwo za 100 złotych!

Poznań: Wbijał nóż w konkubinę, a ciało zawinął w koc! Zabójstwo za 100 złotych!
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Poznań: Wbijał nóż w konkubinę, a ciało zawinął w koc! Zabójstwo za 100 złotych!

Kilka dni temu doszło w Poznaniu do brutalnego morderstwa 72-letniej kobiety. Kulisy tego czynu są drastyczne. Prokuratura Rejonowa w Poznaniu postawiła zarzuty 63-letniemu konkubentowi zamordowanej. Okazuje się, że poszło o 100 złotych! Więcej o tym przerażającym zdarzeniu przeczytasz na se.pl.

Horror na ulicy Mostowej w Poznaniu. W poniedziałek (7 września) w jednym z mieszkań doszło do awantury, która zakończyła się zabójstwem 72-letniej kobiety. Dopiero teraz poznaliśmy wstrząsające szczegóły w tej sprawie.

- W jej trakcie Krzysztof D. chwycił nóż i zadał nim Krystynie M. kilkanaście ciosów, raniąc jej klatkę piersiową oraz brzuch. Następnie zawinął jej ciało w koc, nakładając na głowę denatki foliowy worek - opowiada prok. Łukasz Wawrzyniak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Do ujawnienia zwłok doszło kilka dni później. W sobotę (12 września) administrator budynku odkrył zwłoki kobiety, ponieważ nieprzyjemna woń wydobywała się z mieszkania zamordowanej.

Policjanci aresztowali 63-letniego Krzysztofa D., który usłyszał zarzut popełnienia zbrodni zabójstwa.

- Podejrzany przyznał się do dokonania morderstwa, a wyjaśniając, że zrobił to, ponieważ pokrzywdzona wyrywała się i nie chciała przyznać się do zabrania należących do niego 100 złotych - dodaje prok. Wawrzyniak.

63-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu dożywotnie pozbawienie wolności.

Ryszarda zabił prąd podczas wypompowywania wody z fundamentów
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE