Poznań. Potężna dziura w drodze! Niebezpieczeństwo wisiało w powietrzu

i

Autor: Google Earth/ czytelniczka Agata Poznań. Potężna dziura w drodze! Niebezpieczeństwo wisiało w powietrzu

Poznań. Wielka dziura w drodze! Niebezpieczeństwo wisiało w powietrzu [ZDJĘCIA]

2022-04-15 19:39

Dziury w polskich drogach to niestety normalność. Na jednej z poznańskich ulic pojawiła się ogromna wyrwa, która mogła stanowić niebezpieczeństwo dla pieszych i przede wszystkim kierowców! ZDM Poznań zareagował po naszej interwencji!

O dziurach w polskich drogach napisano już wiele. Niestety często są one przyczyną zdarzeń drogowych. Do niebezpiecznej sytuacji mogło dojść na ulicy Śniegockiego w Poznaniu. Na środku jezdni powstała potężna dziura, o której w czwartek (14 kwietnia) powiadomili nas mieszkańcy. W związku z tym postanowiliśmy zapytać Zarząd Dróg Miejskich czy ma zamiar coś z tym zrobić. - Pańskie zgłoszenie zostało przekazane do naszego Centrum Operacyjnego Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (COBRD). Miejsce zostanie zabezpieczone. Powiadomiona będzie też spółka Aquanet, bo być może to awaria na ich sieci spowodowała podmycie gruntu i zapadnięcie jezdni - przekazała "Super Expressowi" Agata Kaniewska, rzecznik prasowy Zarządu Dróg Miejskich.

CZYTAJ: Poznań. Sceny jak z filmów u Barei lub... Marsa! Nowatorska metoda naprawy drogi. Sam zobacz!

Wszystko na to wskazuje, że "Super Express" jako pierwszy zainterweniował w tej w sprawie. - Trudno mi w tej chwili sprawdzić czy takie zgłoszenie wpłynęło do ZDM wcześniej. COBRD nie znalazło takiego zgłoszenia w swoim rejestrze - dodała Kaniewska.

W piątek (15 kwietnia) niebezpieczne miejsce zostało zabezpieczone i obecnie poruszanie się po ulicy Śniegockiego jest utrudnione. W poniższej galerii prezentujemy zdjęcia z czwartku (sprzed naszej interwencji) i z piątku (kiedy to zabezpieczono niebezpieczne miejsce).

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE