Poznań Wschód: Tragedia na A2. Ciężarówka wypadła z drogi. Kierowca nie miał szans [ZDJĘCIA]

2021-01-13 19:30

Koszmarny wypadek na A2 na wysokości Poznań Wschód. Samochód ciężarowy wypadł z trasy, po czym staranował bariery i ekrany akustyczne i spadł ze skarpy. Kierowca, który prowadził samochód nie przeżył tego wypadku. Na miejscu zdarzenia pracowały wszystkie służby ratunkowe.

Tragiczny wypadek na A2 na wysokości węzła Poznań Wschód. Nie żyje kierowca ciężarówki

Do nieszczęśliwego wypadku na A2, na wysokości węzła Poznań Wschód doszło w środę, 13 stycznia 2021, przed godziną 16, gdzie samochód ciężarowy na łuku drogi, na łącznicy w kierunku Bydgoszczy, przerwał bariery ochronne, ekrany akustyczne i spadł na dół.

Zobacz: MAKABRYCZNY wypadek dwóch kuzynek: Młodziutka Ksenia zginęła, DRAMATYCZNE informacje o Patrycji

W wyniku tego tragicznego zdarzenia zmarł kierowca ciężarówki.

- Lekarz, który dotarł na miejsce zdarzenia stwierdził zgon mężczyzny - informuje dyżurny strażak i dodaje: - Samochód spadł ze skarpy kilka metrów w dół.

Dalsza część artykułu znajduje się pod galerią zdjęć.

Wypadek na A2: Droga z autostrady A2 na drogę ekspresową S5 jest zablokowana

Kierowcy, którzy jadą od Poznania w kierunku Gniezna, aby uniknąć stania w korkach, powinny zjechać z A2 na węźle Krzesiny.

- Zostaliśmy zadysponowani do wypadku pojazdu ciężarowego na węźle Poznań Wschód. (Zjazd z autostrady A2 na drogę ekspresową S5 w stronę Bydgoszczy). Ciężarówka przebiła się przez bariery energochłonne i ekrany akustyczne po czym spadła z nasypu. Na miejscu śmierć poniósł kierowca pojazdu. Utrudnienia potrwają przez wiele godzin - informują strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kleszczewie.

Na miejscu zdarzenia pracują strażacy z OSP Kleszczewo, OSP Krzyżowniki-Śródka, JRG 6, JRG 7, Jednostka Poszukiwawczo-Ratownicza JRG4 z psem, policja, Lotnice Pogotowie Ratunkowe, Zespół Ratownictwa Medycznego, prokurator oraz Służba Utrzymania Autostrady.

Sprawdź: Podczas transmisji na żywo ZABIŁ psa! Zaskakująca prawda

14-letnia Ksenia zginęła w koszmarnym wypadku. Jechała z kuzynką do McDonalds
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE