Podczas transmisji na żywo ZABIŁ psa! Zaskakująca prawda

2021-01-13 9:49
Podczas transmisji na żywo zabił psa! Zaskakująca prawda
Autor: Wielkopolska Policja Podczas transmisji na żywo zabił psa! Zaskakująca prawda

36-latek z Polski zabił psa podczas transmisji na żywo. Takie informacje pojawiają się na portalach społecznościowych. Wiele osób jest mocno przejętych tą historią. Każdy chce zobaczyć to wstrząsające wideo i pomóc znaleźć sprawcę. Prawda okazuje się zaskakująca!

W mediach społecznościowych krąży informacja, że 36-latek z Polski zabił psa podczas transmisji na żywo. Osoby, które ją udostępniają powołują się na policję. - Jeżeli ktoś poznaje tego zwyrodnialca policja prosi o informację - czytamy.

Wiele osób jest wstrząśniętych tą informacją i w związku z tym klika w zamieszczony link, aby zobaczyć wideo i mężczyznę, który miał dokonać tego czynu. Okazuje się, że to duża pułapka hakerów! Sprawa dotarła do Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. 

- Uważajcie na oszustów, którzy chcą wyłudzić dane. Po sieci krąży zdjęcie oraz zaszyfrowany film o rzekomym mężczyźnie, który miał zabić psa. Nie podawajcie żadnych swoich danych oraz weryfikujcie informacje, które otrzymujecie. Jedno kliknięcie, może wywołać przykre konsekwencje - przekazali policjanci z Poznania.

Przed obejrzeniem rzekomego nagrania należy zweryfikować swój wiek, a także podać swoje dane do logowania. Dzięki temu zabiegowi oszuści mają dostęp do naszego konta w mediach społecznościowych.

Sprawą zajmują się policjanci z Wydziału dw. z Cyberprzestępczością KWP w Poznaniu. Wstępnie ustalono, że proceder przeprowadzany jest zza granicy.

WPADŁ gang hakerów! Rozsyłali fałszywe alarmy bombowe, oszukiwali na grube miliony!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE