Poznań: Zaatakował kobietę pałką i chciał zaciągnąć do lasu. Policja udostępniła nagranie

Poznań: Zaatakował kobietę pałką i chciał zaciągnąć do lasu. Policja udostępniła nagranie
Autor: Wielkopolska Policja Poznań: Zaatakował kobietę pałką i chciał zaciągnąć do lasu. Policja udostępniła nagranie

Pod koniec marca nad Jeziorem Strzeszyńskim doszło do przerażającej sytuacji. Nieznany mężczyzna zaatakował kobietę i chciał ją zaciągnąć do lasu. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie, a teraz udostępniła nagranie, które można zobaczyć w poniższym artykule.

Przerażająca sytuacja miała miejsce w środę (24 marca) po godz. 18:00. W rejonie Jeziora Strzeszyńskiego doszło do ataku na kobietę. Nieznany mężczyzna zaatakował ją pałką teleskopową, a następnie próbował wciągnąć do lasu.

- W pewnym momencie udało się jej uciec, a napastnik oddalił się w kierunku ulicy Koszalińskiej - wyjaśnia Marta Mróz z poznańskiej policji.

Sprawą zajęli się mundurowi z Komisariatu Policji Poznań - Jeżyce. Ustalili, że związek z tym przestępstwem może mieć osoba, której wizerunek został zarejestrowany na poniższym nagraniu z monitoringu.

Czytaj: Uderzył kobietę w Kauflandzie. Mężczyzna usłyszał zarzuty. Trafi za kratki?

- Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę na nagraniu lub byli świadkami tego zdarzenia prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań – Jeżyce pod numerem telefonu 47 77 122 11/12 lub 112 - dodaje Mróz.

Brutalny gwałt i morderstwo w Białymstoku. Nowe portrety pamięciowe sprawcy.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE