Poznań: Znaleziono ZWŁOKI mężczyzny. Makabryczne odkrycie przed wejściem do parku Wilsona!

2021-05-09 12:27
Pszów. Znaleziono zwłoki mężczny (fot. poglądowe)
Autor: Policja Pszów. Znaleziono zwłoki mężczny (fot. poglądowe)

Policja znalazła zwłoki mężczyzny przed wejściem do poznańskiego parku Wilsona. W sprawie zatrzymano drugiego mężczyznę, który może mieć związek ze zdarzeniem.

Jak poinformował w niedzielę (9 maja) kom. Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji, ciało mężczyzny zaleziono w nocy z soboty na niedzielę.

- Około godz. 1 w nocy operator monitoringu zauważył dwie osoby, które leżały przy wejściu do parku Wilsona. Kiedy policjanci przyjechali na miejsce okazało się, że jedna z tych osób nie żyje. Ustalamy teraz tożsamość tego mężczyzny i będziemy czekali na wyniki sekcji, która da nam, mam nadzieję, odpowiedź na pytanie o to, co było przyczyną śmierci tego mężczyzny - powiedział Maciej Święcichowski z wielkopolskiej policji.

PRZECZYTAJ: Dno jeziora skrywa wiele tajemnic. Policjanci z Wągrowca pokazali nagranie

Drugi z mężczyzn został zatrzymany w pobliżu parku, był nietrzeźwy.

Święcichowski podkreślił, że na poniedziałek zaplanowano sekcję zwłok. W poniedziałek ma też być przesłuchany zatrzymany w sprawie mężczyzna.

CZYTAJ TAKŻE: Jastrowie: 64-latek bił matkę po głowie! Gehenna kobiety dobiegła końca

Strzelanina w pralni na warszawskim Gocławiu. Jedna osoba nie żyje
m. jaśkiewicz - stawowczyk PAP
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE