Poznań: Znany raper POBIŁ kobietę w parku? Mężczyzna wydał ZASKAKUJĄCE oświadczenie

2020-12-16 19:06 ago bm
Poznań: Pobił kobietę na Cytadeli, bo zwróciła mu uwagę?! Chwilowo straciłam przytomność
Autor: Krysian Kowalski FB Poznań: Znany raper POBIŁ kobietę w parku? Mężczyzna wydał ZASKAKUJĄCE oświadczenie

Wracamy do sprawy, która wstrząsnęła mieszkańcami Poznania, ale i także całej Wielkopolski. Przypomnijmy - pewna kobieta wrzuciła do sieci informację o tym, że została pobita przez nieznajomego mężczyznę. Na pomoc ruszyli internauci, którzy szybko rozpoznali w sprawcy znanego rapera z Poznania. Mężczyzna postanowił wydać oświadczenie i przedstawić swój bieg wydarzeń. Co tak naprawdę wydarzyło się na Cytadeli?

Do przykrych wydarzeń na Cytadeli w Poznaniu doszło w niedzielę (13 grudnia) przed godz. 14:00. Kobieta, która była tam ze swoim szczeniakiem została pobita! Zaczęło się od tego, że na jej małego psa rzucił się o wiele większy, a ona próbowała ratować swojego zwierzaka. Chwilę później doszło do awantury z nieznajomym.

ZOBACZ: Poznań: Pobił kobietę na Cytadeli, bo zwróciła mu uwagę?! "Chwilowo straciłam przytomność"

- Uderzył mnie z całej siły w twarz, upadłam na ziemię, chwilowo straciłam przytomność. Facet uciekł - napisała w mediach społecznościowych.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Internauci w sprawcy rzekomego pobicia rozpoznali Dominika "Kaczora" Kaczmarka. To znany poznański raper i trener personalny.

Dziś mężczyzna za pośrednictwem Instagramam wydał obszerne oświadczenie:

W ostatnim czasie ukazało się wiele publikacji dotyczących zdarzenia z udziałem mojej osoby, które miało miejsce w dniu 13 grudnia 2020 r. w parku Cytadela w Poznaniu. Niezwykle negatywne skutki, które wyniknęły z tych publikacji, w tym również ataki bezpośrednio na mnie oraz moją rodzinę, spowodowały, że zdecydowałem się wydać niniejsze oświadczenie.

Publikacje pojawiające się w mediach zawierają informacje niezgodne z prawdą, co w sposób jednoznaczny narusza moje dobra osobiste. Wskazuję, iż w chwili obecnej toczy się postępowanie przygotowawcze i sprawa jest wyjaśniana przez organy ścigania. Zaznaczam, że będę brał aktywny udział w toczącym się już postępowaniu i będę podejmował czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności sprawy, w tym przedłożę stosowne dowody mające na celu przedstawienie prawdziwego przebiegu zdarzenia.

Nadto zaznaczam, że zostaną przeze mnie podjęte dodatkowe kroki prawne zmierzające do wszczęcia postępowania karnego, w którym występował będę jako osoba pokrzywdzona. Mając na uwadze dobro toczącego się postępowania, uprzejmie proszę o wstrzymanie się z dokonywaniem jakichkolwiek osądów i nieprzekazywanie jakichkolwiek nieprawdziwych informacji do momentu wyjaśnienia sprawy. Jednocześnie wskazuję, iż wszelkie niezbędne informacje - w tym rzeczywisty przebieg zdarzenia z dnia 13 grudnia 2020 - będą przekazywane Państwu na bieżąco.

Ekologiczne karpie od sióstr zakonnych
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE