Prezydent Poznania nie ma drogiego samochodu? Cenniejszy jest zegarek! Oto majątek Jacka Jaśkowiaka

2022-05-19 11:12
OTO MAJĄTEK JACKA JAŚKOWIAKA
Autor: g

Jaki majątek Jacek Jaśkowiak? Właśnie zostało opublikowane oświadczenie majątkowe prezydenta Poznania za 2021 rok. Czy Jaśkowiak ma odłożone dużo pieniędzy na czarną godzinę? Ile zarabia prezydent Poznania? Sprawdziliśmy!

Jacek Jaśkowiak jako osoba osoba pełniąca funkcję publiczną, musi regularnie udostępniać oświadczenia majątkowe. Kilkustronicowy dokument publikowany jest raz w roku i zawiera szczegółowe informacje o zarobkach oraz zgromadzonych oszczędnościach. Postanowiliśmy dokładnie przeanalizować oświadczenie Jacka Jaśkowiaka. Ile zarobił w 2021 roku prezydent Poznania? Teraz już wiemy, ale okazuje się, że Jaśkowiak zarabia nie tylko z tytułu sprawowania swojego urzędu. Całkiem niezłe dochody ma z innych źródeł. Ponadto ma także bardzo duże oszczędności finansowe, o których mowa w oświadczeniu majątkowym za 2021 rok.

CZYTAJ: Prezydent Poznania ma sobowtóra?! To znany polityk ze Szwecji. "Ło matko, jak bliźniacy"

Zaskakująca jest pozycja dotycząca mienia ruchomego o wartości powyżej 10 tysięcy złotych. Większość polityków wpisuje tam samochody, ale w przypadku prezydenta Poznania jest inaczej. Nie ma tam żadnego pojazdu, ale są inne cenne rzeczy.

Szczegóły prezentujemy w poniższej galerii!

Sonda
Czy prezydenci polskich miast zarabiają za dużo?
Jacek Jaśkowiak Impact 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE