Prezydent Poznania ma sobowtóra?! To znany polityk ze Szwecji. "Ło matko, jak bliźniacy"

2022-05-13 9:10
Prezydent Poznania ma sobowtóra?! To znany polityk ze Szwecji Ło matko, jak bliźniacy
Autor: UM Poznania/ By Joakim Berndes - Own work, CC BY-SA 4.0 Prezydent Poznania ma sobowtóra?! To znany polityk ze Szwecji "Ło matko, jak bliźniacy"

Jacek Jaśkowiak ma sobowtóra? Prezydent Poznania spotkał się ostatnio z byłym premierem Szwecji - Carlem Bildtem. Internauci zauważyli, że panowie są bardzo podobni! - Na początku myślałem, że "przyszedł Pan z lustrem" - napisał pan Arkadiusz.

Kilka dni temu Jacek Jaśkowiak zamieścił w swoich mediach społecznościowych zdjęcie z Carlem Bildtem, byłym premierem Szwecji. - Już w 2014 roku, po ataku na Krym i Donbas, nie dając się zwieść Putinowi, przestrzegał przed zagrożeniem, jakim dla Ukrainy, ale też dla Europy i całego demokratycznego świata, jest Rosja - napisał Jaśkowiak i podkreślił, że Bildt będzie jednym z mówców trwającego Impact CEE 2022.

Internauci zwrócili jednak uwagę na uderzające podobieństwo prezydenta Poznania i byłego premiera Szwecji. - W pierwszej chwili nawet bardzo, pomyślałam że odbicie w lustrze - napisała pani Ela. - Jak bliźniacy - dodała pani Ewa. Zresztą oceńcie sami.

Jacek Jaśkowiak Impact 2022
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE