Przyszedł do domu z wózkiem dla dziecka. Zachwycił tylko ukochaną!

2019-12-07 9:15 BM
Wózek dziecięcy
Autor: Marianna Osko

To nie był najlepszy pomysł na prezent dla dziecka. Mężczyzna chciał zaimponować swojej konkubinie i postanowił "kupić" wózek dla ich dziecka. Kobieta i dziecko długo nie nacieszyli się nowym pojazdem.

Zdarzenie miało miejsce pod koniec października w Pile. Policjanci dostali zgłoszenie, że z klatki schodowej w centrum miasta ktoś ukradł dziecięcy wózek o wartości kilkuset złotych. Pokrzywdzony szczegółowo opisał pojazd, a policjanci rozpoczęli poszukiwania.

- Następnego dnia pokrzywdzony poinformował stróżów prawa, że spotkał na spacerze kobietę, która prowadzi jego wózek. Mundurowi błyskawicznie przyjechali na miejsce. Zdenerwowana kobieta przekazała, że dzień wcześniej jej partner kupił ten wózek - relacjonuje podkom. Żaneta Kowalska.

Jaka więc była prawda? Okazało się, że mężczyzna okłamał swoją partnerkę. - Podczas rozmowy z policjantami przyznał się on do kradzieży. Przekazał funkcjonariuszom, że obiecał swojej konkubinie, że kupi wózek dla ich dziecka, jednak wydał pieniądze na inne przyjemności. A gdy wracał od znajomych, na klatce zauważył dziecięcy pojazd, więc postanowił go zabrać. Dodał jeszcze, że był pijany - opowiada podkom. Kowalska.

28-latek odpowie za swoje zachowanie przed sądem Grozi mu kara do 5 lat więzienia.