Klasyki polskiego rapu. Znasz te kawałki? 12/15 to obowiązek! [QUIZ]

i

Autor: Tomasz Wachowski, Roger Gor photos, Adrian Grycuk, Dawid Branecki CC BY-SA 3.0 Klasyki polskiego rapu. Znasz te kawałki? 12/15 to obowiązek! [QUIZ]

Sprawdź się!

Quiz. Klasyki polskiego rapu. Jesteś pewien, że znasz te kawałki? 12/15 to obowiązek każdego miłośnika tej muzyki

2023-09-06 12:06

Mamy dla Was quiz o klasykach polskiego rapu. Znasz te piosenki? Przygotowaliśmy test, w którym możecie sprawdzić swoją wiedzę na temat największych hitów, przy których dorastała kiedyś młodzież. Dzisiaj wielu z nas słucha tego z sentymentem. Łatwo nie będzie, ale 12/15 to obowiązek.

Klasyki polskiego rapu. Znasz je wszystkie?

Polski rap rozwijał się na przełomie XX i XXI wieku. Wielu dzisiejszych 30-40 latków dorastało przy kawałkach muzycznych tworzonych przez Astetoholix, Slums Attack, Hemp Gru czy 52 Dębiec.

Piosenki tworzone przez Peję, Mezo czy Liroya to dzisiaj muzyczne klasyki, które mocno zmieniły polską scenę muzyczną.

Quiz. Klasyki polskiego rapu

Fanów polskiego hip-hopu jest wielu. Tylko najlepsi zdobędą komplet punktów w naszym quizie. Podejmujecie się wyzwania?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 08.01.2021
Nasi Partnerzy polecają