Samochód przygniótł pieszą! Groźny wypadek w Poznaniu

i

Autor: Straż Miejska Poznań Samochód przygniótł pieszą! Groźny wypadek w Poznaniu

Samochód przygniótł pieszą! Groźny wypadek w Poznaniu [ZDJĘCIA]

2022-06-24 13:17

Niebezpieczne zdarzenie na Moście Teatralnym w Poznaniu. Samochód osobowy uderzył w słup, a następnie przewrócił się na bok. Kierowcy nic się nie stało, ale poszkodowana została piesza! O szczegółach porannego wypadku piszemy w poniższym artykule.

Do zdarzenia doszło w piątek (24 czerwca) około godz. 10:00. Służby otrzymały zgłoszenie, że samochód osobowy uderzył w słup energetyczny i przewrócił się na bok. Kierowcy nic się nie stało, ale poszkodowana została piesza. - Z relacji przechodniów, którzy byli świadkami zdarzenia i udzielali pierwszej pomocy, samochód osobowy przewrócił się na dach przygniatając kobietę idącą chodnikiem - mówi Przemysław Piwecki, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Poznaniu. - Przechodnie przewrócili samochód na bok i tym samym uwolnili przygniecioną kobietę. Ułożyli poszkodowaną w pozycji bezpiecznej i okryli ją kocem termicznym. Pomogli też wydostać się z pojazdu kierowcy - dodaje.

Piesza została zabrana karetką pogotowia do szpitala, a kierowcy nic się nie stało. Wiadomo, że był trzeźwy. Dokładne okoliczności wyjaśniają policjanci, którzy wstępnie ustalili, że kierujący fiatem prawdopodobnie nie dostosował prędkości i stracił panowanie nad pojazdem.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Tragiczny wypadek we Wrocławiu na Grabiszyńskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają