Samochód WBIŁ się w drzewo!  MAKABRA pod Poznaniem!

i

Autor: OSP Stęszew

Samochód WBIŁ się w drzewo! Nie żyje 20-latek. MAKABRA pod Poznaniem! [ZDJĘCIA]

2020-05-13 8:01

Ten wypadek wyglądał makabrycznie. Samochód wypadł z drogi w okolicach miejscowości Witobel (pow. poznański) i z całym impetem uderzył w drzewo. Niestety, jest jedna ofiara śmiertelna. To młody mężczyzna!

Do makabrycznych zdarzeń doszło we wtorek (12 maja) przed godz. 15:00. Na leśnej drodze między Łodzią, a Witoblem dachował samochód, a skutki tego wypadku okazały się tragiczne.

- W zdarzeniu brał udział samochód osobowy którym podróżowały dwie osoby. W wyniku zdarzenia jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, natomiast druga po przebadaniu oraz opatrzeniu została przetransportowana przez przybyły zespół ZRM do szpitala - przekazali strażacy.

Na miejscu zginął 20-letni pasażer pojazdu. Kierowca został ciężko ranny i przebywa w szpitalu. Przyczyny zdarzenia wyjaśnia policja.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Handlował marchewką i lewymi papierosami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany