Ściga przestępców i rywali. Policjant z Poznania to prawdziwy mistrz kierownicy [ZDJĘCIA]

2020-10-30 12:39 bm
Ściga przestępców i rywali. Policjant z Poznania to prawdziwy mistrz kierownicy [ZDJĘCIA]
Autor: Wielkopolska Policja Ściga przestępców i rywali. Policjant z Poznania to prawdziwy mistrz kierownicy [ZDJĘCIA]

Asp. sztab. Przemysław Kaźmierczak to prawdziwy mistrz kierownicy. Policjant nie tylko dogoni przestępców, ale także rywali na torze. Niedawno został mistrzem Polski. Więcej o wyjątkowej pasji policjanta z Poznania przeczytasz na se.pl.

Asp. sztab. Przemysław Kaźmierczak służy w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Należy także do grupy SPEED oraz do teamu wyścigowego Devil-Cars Racing Team. W ostatnim czasie został mistrzem Polski w wyścigach samochodowych!

Mundurowy podsumowując tegoroczny - jakże udany dla niego sezon, mówi że jest on dla niego kompletny. Podczas wszystkich wyścigów były zwycięstwa, awarie, wypadki – w zasadzie wszystko co może się przytrafić kierowcy wyścigowemu.

- Nasz Mistrz jest też trenerem i instruktorem sportu samochodowego, członkiem i zawodnikiem Automobilklubu Wielkopolskiego, oraz posiada licencje wyścigową klasy B i C organizacji FIA - mówi Piotr Garstka z Wielkopolskiej Policji.

Tytuł Mistrza Polski to największe sportowe osiągnięcie policjanta z Poznania. Wcześniej odnosił on sukcesy w sportach motorowych zajmując systematycznie miejsca na podium wyścigów w klasie N1.

Podlaskie. Pościg za 38-letnim piratem drogowym. Policjanci musieli wybić szybę