SEKS na wieży widokowej: To TE filmy wyciekły do sieci! [WIDEO]

2020-08-06 8:47 AGO
Seks na wieży
Autor: ARCHIWUM Seks na wieży

Pikantne nagrania z wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna pojawiły się w internecie! Widać na nich dwie zakochane po uszy pary, które niczego nieświadome baraszkowały pod czujnym okiem monitoringu! Sprawą już zajęła się prokuratura. Mamy wideo, na którym widać dosłownie WSZYSTKO!

W internecie nie milkną echa afery, którą rozpętały dwie pary baraszkujące na wieży widokowej w Świętnie koło Wolsztyna. Kilka dni temu wideo wyciekło do internetu, a pierwszy o tym poinformował portal My Region i gazeta Na Temat. Nie wiadomo, kiedy dokładnie doszło do zdarzenia. Wiadomo jednak, że pikantne sceny wyciekły do sieci. Możecie je zobaczyć poniżej w naszym artykule!

Swojego zbulwersowania całą sytuacją nie ukrywa także włodarz miasta.

- Z ubolewaniem potwierdzam fakt, iż do Internetu wydostał się fragment zapisu z wewnętrznego monitoringu wizyjnego należącego do Urzędu Miejskiego w Wolsztynie. O powyższym fakcie poinformowałem organy ścigania - napisał burmistrz Wojciech Lis.

ZOBACZ: SEKS na wieży widokowej koło Wolsztyna! Tak to wyglądało [PIKANTNE WIDEO]

Prokuratura Rejonowa w Wolsztynie bada sprawę opublikowanego wideo z wieży widokowej. Za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku w miejscu publicznym, zgodnie z art. 140. Kodeksu wykroczeń, grozi kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1,5 tys. zł lub nagana.

Seks na wieży widokowej w Świętnie.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Całe to zajście szeroko opisała gazeta "Na Temat - Tygodnik Nadobrzański", która na łamach swojej tytułu opublikował kadr z pikantnego nagrania!