Skoki: Pies recydywista rzucił się na przechodniów!

2021-04-26 9:59
Skoki: Pies recydywista rzucił się na przechodniów!
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Skoki: Pies recydywista rzucił się na przechodniów!

Straszne sceny rozegrały się na ulicach jednej z miejscowości w gminie Skoki (pow. wągrowiecki). Pies zaatakował przechodniów. Na miejsce przyjechała policja, która dotarła do właścicielki agresywnego zwierzęcia.

Takie sytuacje zdarzają się bardzo często. Właściciele zwierząt nie panują nad zwierzętami i wtedy dochodzi do dramatów. Tak też było w tym przypadku. W wtorek (20 kwietnia) w jednej z miejscowości w gminie Skoki pies zaatakował przechodniów.

- Mieszkańcy, którzy doświadczyli ataku psa postanowili zadzwonić na numer alarmowy 112. Interweniującym policjantom zostały wyjaśnione wszystkie okoliczności, opisano zachowanie zwierzęcia. Co więcej, ataki psa na przechodzących ludzi miały miejsce już wcześniej - informuje mł. asp. Dominik Zieliński, oficer prasowy KPP w Wągrowcu.

Właścicielka psa otrzymała mandat w wysokości 500 złotych. Przy tej okazji policjanci apelują do właścicieli zwierząt o dołożenie wszelkich starań, aby nikt nie czuł się zagrożony.

Półżywy pies odebrany właścicielom
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE