Śmieci, alkohol i narkotyki. Tak wyglądała impreza na plaży w Wągrowcu!

i

Autor: KPP Wągrowiec Śmieci, alkohol i narkotyki. Tak wyglądała impreza na plaży w Wągrowcu!

Śmieci, alkohol i narkotyki. Tak wyglądała impreza na plaży w Wągrowcu!

2021-07-22 7:52

Miesiące wakacyjne sprzyjają imprezowaniu na świeżym powietrzu. Tak też zrobiła grupa młodych ludzi z Wągrowca, która udała się na plażę miejską. Ich zachowanie było jednak nieodpowiednie, a na miejscu interweniowała policja. Posypały się mandaty. Co takiego dokładnie zrobili? O szczegółach piszemy w poniższym artykule.

Cała sytuacja miała miejsce we wtorek (20 lipca) na plaży miejskiej w Wągrowcu. Przed godz. 19:00 policjanci zostali poproszeni o interwencję wobec grupy osób, która tam przebywała. Zdaniem zgłaszającego zachowanie plażowiczów było nieodpowiednie. - Interweniujący policjanci wylegitymowali siedem osób, wszyscy w wieku około 20 lat. Na cztery osoby zostały nałożone mandaty karne za spożywanie alkoholu w miejscu objętym zakazem i za zaśmiecanie miejsc publicznych - przekazali policjanci.

To jednak nie koniec. U jednej z osób policjanci podczas kontroli ujawnili kilka sztuk woreczków z roślinnym suszem, jak się później okazało marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony na komendę.

- Przypominamy, że alkohol możemy spożywać w miejscach do tego przeznaczonych. Jak chcemy się pozbyć śmieci, to korzystajmy z koszy na śmieci. Właściwie się zachowując dajemy przykład młodszym, nie psujemy humoru innym, ale też nie narażamy się na konsekwencje prawne w przypadku kontaktu z Policją - przestrzegają mundurowi.

Tłumy warszawiaków ruszyły na ulice. Nocna impreza na ulicach miasta
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE