Śmierć zapaśnika z Poznania. Jest nagranie z pobicia

2020-02-09 15:52 MK
Dominik Sikora nie żyje! Zapaśnik został pobity na na Starym Rynku
Autor: https://www.facebook.com/kssobieskipoznan/ https://www.facebook.com/kssobieskipoznan/

Nagranie, na którym został zarejestrowany moment pobicia Dominika Sikory, zapaśnika z Poznania, zostało włączone do śledztwa jako materiał dowodowy – donosi TVP Info. Na nagraniu z kamery widać dokładnie, co wydarzyło się na Starym Rynku w nocy z 26 na 27 stycznia. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń zapaśnik zmarł w szpitalu.

Przypomnijmy, że Dominik Sikora został brutalnie pobity w nocy z 26 na 27 stycznia Starym Rynku. Po kilku dniach zapaśnik zmarł w szpitalu. Kulisy tragedii są owiane tajemnicą. Kamery zarejestrowały, jak za Sikorą podąża dobrze zbudowany mężczyzna wraz z dwiema kobietami. Kolejne ujęcia to już widok leżącego zapaśnika. Sekcja zwłok 29-latka wykazała, że śmierć została spowodowana działaniami osób trzecich.

Jak poinformował portal tvp.info policjanci posiadają zapis monitoringu, na którym widać przebieg zdarzenia na Starym Rynku. Na nagraniu z kamery na prywatnej kamienicy widać moment, w którym poszukiwany mężczyzna uderza Sikorę w głowę. Zapaśnik upada od ciosu i uderza głową w bruk. Wokół było kilkanaście osób. Natomiast napastnik ucieka z miejsca zdarzenia

W poniedziałek, 10 lutego, na poznańskim Miłostowie odbędzie się pogrzeb sportowca. W internecie zbierane są pieniądze dla rodziny Dominika Sikory.