Śmigiel. Cichy zabójca dał o sobie znać. Dwie osoby nie żyją!

2021-12-09 8:38
Straż Pożarna
Autor: Katarzyna Ziółkowska-Dąbek Straż Pożarna

Tragiczne wydarzenia w Śmiglu (pow. kościański). Dwie osoby zatruły się tlenkiem węgla. Mimo prowadzonej reanimacji nie udało ich się uratować. Niestety, cichy zabójca nie ostrzega przez przyjściem.

Do tragedii w miejscowości Śmigiel doszło w środę (8 grudnia) po godz. 21:00. Służby otrzymały zgłoszenie od 66-letniego mężczyzny, że jego żona straciła przytomność. Po przyjechaniu na miejsce okazało się, że nieprzytomne są już dwie osoby. - Po przybyciu strażaków na miejsce zespół ratownictwa medycznego już prowadził reanimację dwóch nieprzytomnych osób - tłumaczy Dawid Kryś, oficer prasowy KP PSP w Kościanie. Niestety po kilkudziesięciu minutach lekarz stwierdził zgon 66-latka i 64-latki. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną tragedii był tlenek węgla. Strażacy stwierdzili jego obecność w mieszkaniu. Śledztwo w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratora. 

Sonda
Jak oceniasz pracę straży pożarnej?
Jak uniknąć zatrucia czadem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE