Śrem. Pobili mężczyznę, bo myśleli, że ma romans z żoną jednego z nich!

2022-05-13 8:29
Śrem. Pobili mężczyznę, bo myśleli, że ma romans z żoną jednego z nich!
Autor: fotolia.pl Śrem. Pobili mężczyznę, bo myśleli, że ma romans z żoną jednego z nich!

Szokujące wydarzenie w jednym z marketów na terenie Śremu (woj. wielkopolskie). Doszło tam do pobicia, ponieważ sprawcy podejrzewali, że mężczyzna ma romans z żoną jednego z nich. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (2 maja). Policjanci ze Śremu otrzymali informacje, że w jednym z marketów doszło do pobicia. - Na miejsce natychmiast udali się policjanci patrolówki i dzielnicowi. Mundurowi zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu konińskiego, z których jeden miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie, a drugi był trzeźwy. Z policyjnych ustaleń wynikało, że sprawcy na terenie sklepu uderzali śremianina pięściami po całym ciele - opowiada Ewa Kasińska, oficer prasowa KPP Śrem.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu, a następnego dnia usłyszeli zarzuty dotyczące pobicia. Dlaczego zaatakowali mężczyznę w markecie? - Z zebranego w sprawie materiału dowodowego wynika, że mieszkańcy powiatu konińskiego pobili mieszkańca Śremu, ponieważ podejrzewali, że ma on romans z żoną jednego z nich - mówi Kasińska.

Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Napastnikom grozi do 3 lat więzienia.

Bójka na ulicach Szczecinka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE