Tajemnicza śmierć zaginionego 19-latka z Biskupic. Jego ciało znaleziono na skarpie niedaleko torów

2021-10-11 9:53
Tajemnicza śmierć zaginionego 19-latka z Biskupic
Autor: nadesłane Tajemnicza śmierć zaginionego 19-latka z Biskupic

Tajemnicza śmierć 19-letniego Dawida wstrząsnęła małymi Biskupicami pod Poznaniem (woj. wielkopolskie). Nastolatek zginął 6 października, a po czterech dniach znaleziono go martwego niedaleko torów kolejowych! Nikt nie wie, co się wydarzyło. Sprawą zajmuje się już wielkopolska policja.

Tajemnicza śmierć zaginionego 19-latka z Biskupic

Kiedy 6 października późnym wieczorem Dawid O. wyszedł z domu i zabrał ze sobą tylko telefon i dokumenty - nikt nie przypuszczał, że ta historia zakończy się tak fatalnie. Gdy jednak nie wrócił do domu na noc, a dodatkowo nie dawał znaku życia, jego rodzina zaczęła się niepokoić. Rozpoczęły się poszukiwania. Zawiadomiona została policja. Lokalne media, fora zapełniły się informacjami o poszukiwanym chłopaku.

Zobacz także: Połajewo: Pijany kierowca schował się w aucie kolegi! Policjanci zaskoczeni

W dniu zaginięcia nastolatek był ubrany w czarną, cienką kurtkę, krótkie spodenki i czarno-czerwone buty sportowe. Miał przy sobie też czarno-białą nerkę. Znaki szczególe:okulary w czarnych prostokątnych oprawach i pieprzyk na lewym policzku. Na niewiele się to zdało… Nikt chłopaka nie widział. Dawid od czasu opuszczenia mieszkania nie logował się w mediach społecznościowych…

Cztery dni po zaginięciu młody mężczyzna został odnaleziony. Leżał martwy niedaleko torów kolejowych. - To teren między dwoma sklepami - mówi Marta Mróz z poznańskiej policji. Jak udało się dowiedzieć Super Expressowi to bardzo tajemnicza śmierć. Chłopak nie miał żadnych obrażeń, które jednoznacznie wskazywałyby na przyczynę zgonu. 

- Policjanci wykonali oględziny - mówi Super Expressowi mł. insp. Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji.

W najbliższy czwartek (14 października) odbędzie się sekcja zwłok chłopaka. To ona powinna dać odpowiedź na pytanie, dlaczego Dawid O. nie żyje. W małej miejscowości pod Poznaniem, z której pochodził Dawid, wszyscy są załamani.

- Inteligentny, spokojny chłopak. Rodzina nigdy nie miała z nim żadnego problemu - opisują zmarłego. Co wydarzyło się przez cztery dni od chwili wyjścia z domu do odnalezienia ciała? Tę smutną zagadkę będą musieli rozwiązać śledczy.

Sonda
Jak oceniasz działania policji w naszym kraju?
Wielka manifestacja na Pl. Zamkowym w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE