Terminy do fryzjera w Poznaniu. Jak długo trzeba czekać na wizytę w salonie?

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Terminy do fryzjera w Poznaniu. Jak długo trzeba czekać na wizytę w salonie?

Terminy do fryzjera w Poznaniu. Jak długo trzeba czekać na wizytę w salonie?

2020-05-15 16:37

Terminy do fryzjera w Poznaniu. Na ten moment czekało wielu Polaków. W poniedziałek (18 maja) otwarte zostaną salony fryzjerskie i gabinety kosmetyczne. Wiele osób donosi, że fryzjerzy będą przeżywać prawdziwe oblężenie, a zapisanie się na wizytę w najbliższych dniach będzie graniczyć z cudem. Ile trzeba czekać na wizytę w salonie fryzjerskim w Poznaniu? Sprawdziliśmy!

Otwarcie fryzjerów od 18 maja

18 maja wprowadzony zostanie trzeci etap znoszenia obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa w Polsce. Otwarte zostaną zakłady fryzjerskie i salony kosmetyczne. Ministerstwo przez kilka tygodni pracowało z branżą beauty w celu ustalenia nowych i bezpiecznych zasad przyjmowania i obsługi klientów.

To oznacza, że wizyta u fryzjera nie będzie już wyglądała tak jak dawniej. Do salonów będą przyjmowane tylko osoby zdrowe po uprzednim wypełnieniu ankiety zdrowotnej i zmierzeniu temperatury. W gabinecie nie będzie możliwości skorzystania z poczekalni, a umawiać będzie należało się telefonicznie lub internetowo na konkretny termin. Pomiędzy klientami zachowana zostanie bezpieczna półtorametrowa odległość, będą oni także zobowiązani do noszenia maseczek i rękawiczek jednorazowych.

Z kolei fryzjerzy i pracownicy salonów kosmetycznych będą musieli korzystać z jednorazowych narzędzi lub dezynfekować je po każdym kliencie. W zakładach wprowadzony zostanie zakaz używania telefonów komórkowych, nie będzie też możliwości testowania produktów, a preferowanymi formami płatności będą te bezgotówkowe.

Terminy do fryzjera w Poznaniu

Wiele osób donosi, że zapisanie się na wizytę u fryzjera w najbliższych dniach będzie graniczyć z cudem. Postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda sytuacja w poznańskich salonach fryzjerskich i prześledziliśmy m.in. popularną aplikację Booksy.

Okazuje się, że wiele salonów fryzjerskich może liczyć na prawdziwy szturm klientów, ale nie jest tak źle jak niektórzy donoszą. Sporo terminów jest już zajętych, ale jeśli lokalizacja i godzina nie stanowi dla nas większego problemu to stosunkowo szybko znajdziemy dogodny termin i to stosunkowo szybko! Najlepiej mają mężczyźni, którzy nawet w popularnych salonach będą mogli się umówić nawet na ten sam dzień, w którym rezerwują wizytę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Salony kosmetyczne i fryzjerskie czekały na decyzję rządu w napięciu. Jak radzą sobie w trudnych czasach?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE