Torzeniec. Ojciec i syn znalezieni martwi w domu!

i

Autor: mat. policji Torzeniec. Ojciec i syn znalezieni martwi w domu!

Torzeniec. Ojciec i syn znalezieni martwi w domu!

2022-03-17 16:11

Tragedia we wsi Torzeniec. Jedna z mieszkających w miejscowości kobiet niepokoiła się brakiem kontaktu z 32-latkiem i jego ojcem z sąsiedztwa. Uwagę kobiety zwrócił wydobywający się z komina dym, zawezwała na miejsce strażaków i policję. Ci weszli do domu, gdzie ich oczom ukazał się makabryczny widok: zwłoki dwóch mężczyzn w wieku 32 i 60 lat. Na jakąkolwiek pomoc było już za późno, odstąpiono od czynności medycznych ze względu na stężenie pośmiertne. Wiele wskazuje na to, że przyczyną śmierci było zaczadzenie.

W czwartek sąsiadka zmarłych zawiadomiła straż pożarną w Ostrzeszowie, że od dwóch dni nie widziała mężczyzn a z domu wydobywa się dym.

Na miejsce zdarzenia wezwano straż pożarną i policję.

- W domu znaleziono dwa ciała. Jednak odstąpiono od czynności medycznych ze względu na stężenie pośmiertne – powiedział rzecznik prasowy PPSP w Ostrzeszowie mł. kpt. Radosław Gatkowski.

Straż i policja nie wykluczają, że przyczyną śmierci było zaczadzenie. Wejście do mieszkania było zamknięte od wewnątrz. - W domu znajdował się piec a nie było żadnej wentylacji – wyjaśnił.

Obecnie na miejscu zdarzenia trwają czynności pod nadzorem prokuratora.

Premier Mateusz Morawiecki spotkał się już ze swoim gruzińskim odpowiednikiem Iraklim Garibaszwilim w pięknym nadmorskim Batumi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE