Tragedia pod Piłą! Pociąg towarowy śmiertelnie potrącił człowieka. To było samobójstwo?

i

Autor: OSP Kaczory Tragedia pod Piłą! Pociąg towarowy śmiertelnie potrącił człowieka. To było samobójstwo?

Tragedia pod Piłą! Pociąg towarowy śmiertelnie potrącił człowieka. To było samobójstwo?

2022-03-29 8:11

Dramatyczne wydarzenia na odcinku kolejowym Piła - Kaczory. Pociąg towarowy, który jechał w kierunku Bydgoszczy, potrącił pieszego. Niestety mężczyzna był bez szans z pojazdem i poniósł śmierć na miejscu. Najprawdopodobniej to było samobójstwo.

Do wypadku doszło w poniedziałek (28 marca 2022 roku) po godz. 19:00. Służby otrzymały zgłoszenie, że na odcinku Poznań - Kaczory, pociąg towarowy potrącił mężczyznę. Był on niestety bez szans, a strażacy z OSP Kaczory informują, że najprawdopodobniej była to próba samobójcza. Na miejscu tragedii długu pracowały służby, które ciągle wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku. Pasażerowie, którzy podróżowali między Piłą, a Bydgoszczą spotkali się z utrudnieniami. Kilka pociągów było opóźnionych, a przewoźnicy wprowadzili komunikację zastępczą. We wtorkowy poranek sytuacja wróciła do normy, a pociągi na tej trasie kursują bez utrudnień.

Sonda
Czy lubisz podróżować pociągami?
Pociąg zmiótł samochód z przejazdu kolejowego. Malutkie dziecko w szpitalu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE