Parawan policyjny, zdjęcie poglądowe

i

Autor: Robert Zalewski/Super Express zdjęcie ilustracyjne

Dramat w Środzie Wielkopolskiej

Tragiczne zderzenie ciężarówki z osobówką. Nie żyją dwie osoby! Droga jest zablokowana

2022-09-29 6:30

Nad ranem w czwartek, 29 września, na drodze krajowej nr 11 w Środzie Wielkopolskiej doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. W wyniku zderzenia ciężarówki z osobówką zginęły dwie osoby. Na miejscu pracują przedstawiciele służb, którzy ustalają okoliczności zdarzenia. Droga jest obecnie zablokowana, kierowcy muszą korzystać z objazdów.

Środa Wielkopolska: tragedia na DK 11. Dwie osoby nie żyją po zderzeniu ciężarówki z osobówką

Nad ranem w czwartek, 29 września na DK 11 w Środzie Wielkopolskiej doszło do wypadku śmiertelnego. Jak podaje PAP, samochód ciężarowy zderzył się z osobówką, a efekty zdarzenia okazały się tragiczne. Nie żyją dwie osoby. Okoliczności wypadku są obecnie ustalane przez policję. Na miejscu pracują przedstawiciele służb, dlatego kierowcy przejeżdżający drogą krajową nr 11 pomiędzy Poznaniem a Jarocinem muszą liczyć się utrudnieniami. Z informacji Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wynika, że DK 11 w miejscu wypadku jest obecnie całkowicie zablokowana. Nie jest jeszcze znany czas zakończenia utrudnień. Służby wyznaczyły objazdy przez Śrem i Wrześnię. 

Jesienne warunki na drogach. Apel do kierowców

Policja apeluje do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Warunki na jezdniach są już typowo jesienne, a do zwiększonej liczby wypadków drogowych może dochodzić z powodu ograniczenia widoczności oraz śliskiej nawierzchni. Należy przede wszystkim dostosować prędkość do aktualnej sytuacji na drodze, nie podejmować ryzykowanych manewrów, a także stosować zasadę ograniczonego zaufania do pozostałych uczestników ruchu drogowego.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Grób Patrycji utonął w białych kwiatach. 19-latka spoczęła w rodzinnej miejscowości

Wyższe mandaty to bat na piratów czy ratunkiem dla budżetu?

Włącz podcast i posłuchaj!

Listen to "Wyższe kary za łamanie przepisów ruchu drogowego to bat na piratów drogowych czy sposób na podreperowanie budżetu?" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają