Tragiczny wypadek pod Międzychodem! Pasażer zginął na miejscu!

2021-12-09 7:52
Tragiczny wypadek pod Międzychodem! Pasażer zginął na miejscu!
Autor: KPP Międzychód Tragiczny wypadek pod Międzychodem! Pasażer zginął na miejscu!

Dramatyczne wydarzenia na drodze pomiędzy miejscowościami Kwilcz i Kurnatowice. Samochód osobowy marki Hyundai uderzył w przydrożne drzewo. Niestety, jedna osoba zginęła na miejscu. Jak doszło do zdarzenia?

Do przykrych wydarzeń niedaleko Międzychodu doszło w środę (8 grudnia) po godz. 15:30. Na drodze prowadzącej z Kwilcza do Kurnatowic samochód osobowy uderzył w drzewo. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Hyundai nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, na łuku zjechała z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. Niestety w wyniku zdarzenia pasażer poniósł śmierć - relacjonują policjanci z KPP w Międzychodzie. Kierująca została przewieziona do szpitala. Służby przez wiele godzin pracowały na miejscu wypadku. - Apelujemy do kierowców o wyobraźnię na drodze, zdjęcie nogi z gazu i dostosowanie prędkości do panujących warunków - dodają policjanci.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Potrącił ją na pasach. Potworny wypadek w Tomaszowie Lubelskim
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE