Uczennice pobiły się o chłopaka? Wstrząsające nagranie z Kościana

2021-10-20 9:47
Uczennice pobiły się o chłopaka? Wstrząsające nagranie z Kościana
Autor: Google Earth Uczennice pobiły się o chłopaka? Wstrząsające nagranie z Kościana

Wstrząsające sceny przy Zespole Szkół im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie (woj. wielkopolskie). Do internetu trafiło nagranie, na którym widać, jak dochodzi do bójki między dwoma uczennicami. Motywem najprawdopodobniej była kłótnia o chłopaka. Policjanci ustalili już szczegóły tego zajścia.

Kilka dni temu w internecie pojawiło się nagranie sprzed Zespołu Szkół im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie. Widzimy na nim jak jedna dziewczyna uderza drugą i ma pretensje m.in. o chłopaka. W dalszej części nagrania widać bójkę pomiędzy dziewczynami. Portal elka.pl informuje, że to nagranie powstało z dwóch różnych zapisów, a "bohaterkami" są inne uczennice. - Mamy tu do czynienia z naruszeniem nietykalności osobistej. Nie zachodzą tutaj przesłanki o pobiciu. Jak się okazało, w ubiegłym tygodniu odnośnie tej sytuacji zostało złożone zawiadomienie i komenda prowadzi postępowanie wobec nieletniej sprawczyni tego czynu - przekazał Mariusz Wojciechowski z kościańskiej komendy policji.

Policjanci dotarli także do uczennic z drugiej części nagrania. Jak informuje portal elka.pl, są one pełnoletnie i zostały pouczone o możliwościach prawnych swojego zachowania. Ponadto mundurowi prowadzą w kościańskiej szkole działania profilaktyczne.

Sonda
Byłaś/eś kiedyś świadkiem bójki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE