Wandal zniszczył auto pani Magdy! W Wągrowcu huczy od plotek

i

Autor: Magdalena Walkowiak - archiwum prywatne Wandal zniszczył auto pani Magdy! W Wągrowcu huczy od plotek

Wandal zniszczył auto pani Magdy! W Wągrowcu huczy od plotek [ZDJĘCIA]

Magdalena Walkowiak, dietetyczka z Wągrowca (woj. wielkopolskie), rozpoczęła 2022 rok naprawdę fatalnie! W sylwestrową noc ktoś oblał jej nowy, biały samochód… czerwoną farbą. - Nie dam się zastraszyć - mówi kobieta i szuka wandala, który zniszczył jej auto. Policja już szuka sprawcy, a w mieście huczy od plotek na temat tego wydarzenia.

Do zniszczenia auta doszło w noc sylwestrową. - Nie byłam na żadnej imprezie, o 1 w nocy już spałam, a rano o 9 obudziła mnie sąsiadka z informacją, że moje auto jest całe pomalowane - opowiada pani Magda. To, co zobaczyła, gdy wyszła przed blok, na parking, zmroziło ją, chociaż temperatury w ogóle nie były minusowe. Jej nowy volkswagen t.cross został wymalowany czerwoną farbą - od opon po dach. - Doznałam szoku, nie mam wrogów, nikomu się nie naraziłam, nikomu nic złego nie zrobiłam - mówi pani Magda. A jednak, to nie był przypadek, że to właśnie jej samochód tak wygląda. - Żadne inne auto nie oberwało, ktoś chciał najwyraźniej zniszczyć mój samochód - mówi kobieta.

W małym Wągrowcu huczy od plotek. - Niektórzy śmieją się, że to niezadowolony klient, który nie schudł, albo który ma efekt jojo mi to zrobił - mówi sama pani Magda, ale ona nie ma wątpliwości, że zrobił to ktoś celowo. - Jako dietetyk nie obiecuję, że można schudnąć w cudowny sposób, bez pracy, na suplementach. Może to się komuś nie podoba? - głośno myśli. Teraz sprawą jej samochodu zajmują się już wągrowieccy policjanci. - 5 lat temu też mi ktoś farbą zniszczył samochód, ale wtedy nie udało się odnaleźć sprawcy. Teraz mamy zabezpieczony monitoring. Mam nadzieję, że się uda - mówi pani Magda. Kobieta apeluje też o pomoc wszystkich, którzy widzieli coś podejrzanego przy ulicy Piaskowej w Wągrowcu w noc sylwestrową. - Mam nadzieję, że sprawca tego wandalizmu odpowie za to, co zrobił, a ja już się przestanę bać - mówi na koniec kobieta.

Sonda
Czy kiedykolwiek ktoś zniszczył Twoje prywatne mienie?
Wandal zniszczył elewację zabytkowego budynku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE