Warta: Ogromny wąż leżał na brzegu rzeki! Okazało się, że to Boa dusiciel! [ZDJĘCIA]

2018-03-15 14:29

Choć to nie jest klimat, w którym żyje, to jednak tu był. Nie wiadomo czy uciekł jakiemuś hodowcy, czy ktoś po prostu postanowił się go pozbyć. Boa dusiciel straszył osoby chodzące po terenach nadwarciańskich.

Do tej nietypowej interwencji doszło jakiś czas temu niedaleko mostu Lecha. Strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie na temat dużego węża, który był widziany w pobliżu Warty. Osoba zgłaszająca twierdziła, że może to być Boa dusiciel. Funkcjonariusze od razu postanowili interweniować i odnaleźli... padlinę węża.

- W takiej sytuacji miejsce to oznaczyli taśmą, a za pośrednictwem dyżurnego straży miejskiej skontaktowali się z zarządcą tego terenu, jakim jest Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Strażnicy poinformowali pracownika RZGW o konieczności usunięcia padliny węża - podaje straż pożarna.

W ubiegłym roku dyżurni straży miejskiej przyjęli od mieszkańców blisko 4 000 zgłoszeń dotyczących zwierząt wymagających pomocy człowieka.

>> Od rana na drogach trwają wzmożone kontrole policji w naszym regionie! Co kontrolują?

>> Widzieliście to zdarzenie! Zgłoście się na policję!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają