Wąż boa zamieszkał koło placu zabaw

i

Autor: Straż Miejska Poznań

Wąż boa czyhał koło placu zabaw! Groza w Poznaniu [ZDJĘCIA]

2019-07-19 9:44

Eko Patrol z Poznania schwytał 1,5-metrowego węża boa dusiciela. Zabójca mieszkał w Lasku Piątkowskim, a zauważyły go bawiące się dzieci. Tam mogło dojść do wielkiej tragedii!

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce w czwartkowe popołudnie. Dyżurny straży miejskiej otrzymał zgłoszenie, które mogło zmrozić krew w żyłach. W okolicach placu zabaw zauważono węża.

- Gada wypatrzyły w zaroślach bawiące się dzieci. Do czasu przybycia strażników, przebywające na placu zabaw osoby zabezpieczyły teren, a w szczególności zadbano o spokój, ażeby nie spłoszyć gada - relacjonują strażnicy miejscy.

Na miejsce potencjalnej zbrodni przyjechał Eko Patrol, który odłowił gada. - Po konsultacji z dyżurnym Centrum Zarządzania Kryzysowego, przekazano go do Straży Ochrony Zwierząt - dodają strażnicy.

Nie wiadomo czy wąż uciekł z hodowli czy też został wypuszczony na wolność przez nieodpowiedzialnego właściciela. Na szczęście nikomu nic się nie stało i historia ma szczęśliwe zakończenie. Strach jednak pomyśleć, co by było gdyby!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają