Wędkarz porażony prądem! Tragedia nad zalewem pod Poznaniem

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Wędkarz porażony prądem! Tragedia nad zalewem pod Poznaniem

Wędkarz porażony prądem! Tragedia nad zalewem pod Poznaniem

2022-07-04 13:01

Dramatyczne wydarzenia w Szczodrzykowie pod Poznaniem. Wędkarz został tam porażony prądem. Niestety nie udało się go uratować. Mężczyzna, kilka godzin po zdarzeniu, zmarł w poznańskim szpitalu.

Do tragicznych wydarzeń nad zalewem Szczodrzykowo w gminie Kórnik doszło w niedzielę (3 lipca) około godz. 20:00. - Mężczyzna łowił ryby w tym miejscu. W trakcie zarzucenia wędki, żyłka zahaczyła o linie wysokiego napięcia - tłumaczy Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji. Mężczyzna został porażony prądem i śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowano go do jednego z poznańskich szpitali.

Od początku był w bardzo złym stanie, a rokowania były dramatyczne. Jak informuje TVP Poznań, mężczyzna zmarł w poniedziałkowy poranek. Sprawą tych tragicznych wydarzeń zajmuje się prokuratura.

Sonda
Lubisz chodzić na ryby?
14-letni Wiktor zginął rażony prądem, gdy wszedł na słup wysokiego napięcia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE