Z Jeziora Wolsztyńskiego wyłowiono ciało kobiety! Kolejny dramat nad wodą

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe/ policja.gov.pl Z Jeziora Wolsztyńskiego wyłowiono ciało kobiety! Kolejny dramat nad wodą

Z Jeziora Wolsztyńskiego wyłowiono ciało kobiety! Kolejny dramat nad wodą

2022-07-03 11:49

Dramatyczne odkrycie w Wolsztynie (woj. wielkopolskie). W niedzielny poranek na Jeziorze Wolsztyńskim dryfowały zwłoki kobiety. To już kolejna osoba, która utopiła się w ostatnim czasie w Wielkopolsce.

Do makabrycznego odkrycia w Wolsztynie doszło w niedzielę (3 lipca). - Około godz. 7:00 zostaliśmy powiadomieni, że na Jeziorze Wolsztyńskim dryfuje ciało - przekazał dyżurny wielkopolskich strażaków. Jeden ze spacerowiczów zauważył ciało i powiadomił służby, które pojawiły się na miejscu i wyciągnęły zwłoki z wody. - Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, straż pożarną i ratowników medycznych. Podjęte działania nadzorował obecny na miejscu prokurator. W momencie podjęcia interwencji ciało znajdowało się w wodzie zaledwie kilka metrów od brzegu. Na brzegu, w pobliżu miejsca tragedii leżało ubranie kobiety - powiedział asp. sztab. Wojciech Adamczyk, oficer prasowy KPP w Wolsztynie.

CZYTAJ: Ze stawu wyciągnięto mężczyznę. Tragedia pod Poznaniem

Jak ustalono, ofiarą utonięcia była 43-letnia kobieta, mieszkanka Wolsztyna. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził jej zgon. Ciało kobiety zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która być może pozwoli ustalić przyczyny jej śmierci. Jak informuje portal wolsztyn112.pl, obok rzeczy zmarłej kobiety leżała butelka wysokoprocentowego alkoholu. Ponadto w sobotę (2 lipca) w parku w Wolsztynie odbywała się impreza, a zmarła kobieta najprawdopodobniej była jej uczestniczką.

Sonda
Czy lubisz spędzać wolny czas nad wodą?
Dramat w Pułtusku Magda utopiła siebie i córeczkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE