Wyniki Lotto 7.09: Multi Multi, Mini Lotto, Kaskady i innych gier Lotto z 7.09.2022 z godz. 22:00

i

Autor: Totalizator Sportowy

Nowy milioner

Wielka wygrana w Poznaniu! To w tej kolekturze zwycięzca kupił los wart miliony!

2022-09-09 12:08

Poznań ma nowego milionera! We wczorajszym losowaniu Multi Multi padła najwyższa wygrana! Zwycięzca kupił los z tzw. plusem, co sprawiło, że jego wygrana powiększyła się dziesięciokrotnie. Która kolektura okazała się szczęśliwa?

8 września okazał się szczęśliwy dla gracza z Poznania. W losowaniu Multi Multi z plusem padła najwyższa wygrana. Na konto zwycięzcy trafi 2 500 000 zł (pomniejszone o podatek - przyp. red.). Szczęśliwiec, który został milionerem, wytypował 10 liczb w Multi Multi, a że grał z plusem, to jego wygrana wyniosła nie 250 tys. zł, a dziesięć razy więcej. Kupon kosztował go tylko 5 złotych.

Szczęśliwy los został kupiony w kolekturze przy ul. Jaworowej 66. Być może nowy milioner jeszcze nie wie o swojej wygranej, bowiem losowanie odbyło się o godz. 22.00. Co ważne, to najwyższa wygrana, jaka tego dnia padła w Polsce w grach Lotto.

Jak grać w Multi Multi?

Los w Multi Multi kosztuje 2,5 zł. Za tę kwotę możemy wytypować od 1 do 10 liczb, z zakresu od 1 do 80. Im więcej wytypujemy, tym więcej możemy wygrać. Liczby możemy wybrać samodzielnie lub na chybił trafił. Losowanych jest 20 liczb. Maksymalna wygrana w tej opcji to 250 tys. złotych. Jeśli dodamy Plusa, czyli dodatkowe 2,5 zł, szanse na wygraną rosną, a wraz z nią suma wygranej - 2,5 mln złotych. Plusem jest zawsze ostatnia, czyli dwudziesta wylosowana liczba. Jeśli zwiększymy stawkę dziesięciokrotnie, wygrana może wynieść nawet 25 mln złotych.

Strażnicy Graniczni znaleźli szczeniaka, którego wcielono do nieformalnej służby na granicy polsko-ukraińskiej
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany