Wielka zmiana dotycząca poznańskich koziołków! Tego jeszcze nie było

i

Autor: Radomil talk - Praca własna, CC BY-SA 3.0 Wielka zmiana dotycząca poznańskich koziołków! Tego jeszcze nie było

Wielka zmiana dotycząca poznańskich koziołków! Tego jeszcze nie było

2022-06-28 10:24

Poznańskie koziołki, które znajdują się na wieży Ratusza to jedna z atrakcji turystycznych miasta. Codziennie w samo południe są uruchamiane. W najbliższych dniach dojdzie jednak do wielkiej zmiany, która ma ułatwić życie turystom.

Koziołki poznańskie codziennie o godzinie 12:00 się trykają. To właśnie wtedy na Starym Rynku można spotkać największe tłumy ludzi, którzy chcą zobaczyć to wydarzenie. Okazuje się, że w najbliższym czasie dojdzie do wielkiej zmiany, a koziołki będzie można zobaczyć dwa razy dziennie!

Dokładnie od środy (29 czerwca) poznańskie koziołki trykać się będą o godzinie 12:00 i godz. 15:00. Zmiany są wprowadzone na czas remontu płyty Starego Rynku. - To bardzo dobra wiadomość dla turystów, którzy dzięki temu będą mogli sobie lepiej zaplanować pobyt, ale przede wszystkim unikną ryzyka nieobejrzenia tej unikalnej atrakcji Poznania - tłumaczy Jan Mazurczak, prezes zarządu Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Sonda
Poznańskie koziołki trykać będą dwa razy dziennie. To dobra zmiana?
Najlepszy Koncert Świata 2022 Poznań. Zobacz wideo z imprezy VOX FM
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE