Wielkopolskie. 9-latka topiła się w basenie! Jest w ciężkim stanie

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Wielkopolskie. 9-latka topiła się w basenie! Jest w ciężkim stanie

Wielkopolskie. 9-latka topiła się w basenie! Jest w ciężkim stanie

2022-07-05 11:48

Dramatyczne wydarzenia w Osińcu (pow. gnieźnieński) w Wielkopolsce. 9-latka topiła się w przydomowym basenie. Dziewczynka trafiła do szpitala w Poznaniu w ciężkim stanie. Jak doszło do tego wypadku?

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (4 lipca) około godz. 15:30 w Osińcu. - Dziewięciolatka znajdowała się pod opieką osoby dorosłej. Wykorzystała jej chwilową nieuwagę i weszła do zakrytego plandeką basenu - informują policjanci z KPP Gniezno. Opiekunka 9-latki zauważyła po chwili, że dziewczynka znajduje się pod wodą, wyjęła ją i wybiegła na drogę wzywać pomocy. - W tym czasie w pobliżu przejeżdżała policjantka po służbie, która od razu ruszyła na ratunek i udzieliła dziecku pierwszej pomocy a następnie wezwała zespół ratownictwa medycznego - dodają policjanci.

CZYTAJ: Z Jeziora Wolsztyńskiego wyłowiono ciało kobiety! Kolejny dramat nad wodą

9-latka w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala w Gnieźnie, a następnie szpitala w Poznaniu. Funkcjonariusze ustalają obecnie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. Przypominają także o pilnowaniu dzieci. - W upały kto tylko może, rozkłada na podwórku basen. Apelujemy - pilnujcie dzieci, które są w pobliżu zbiorników wodnych, nawet jeśli te są bardzo płytkie - komentują policjanci.

Małe dziecko utopiło się w jeziorze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany