Wielkopolskie: Małe psy wyrzucone w workach. Jeden nie żyje!

2021-08-04 10:55
Wielkopolskie: Małe psy w zawiązanych workach. Jeden nie żyje!
Autor: FB Schronisko dla zwierząt Gniezno Wielkopolskie: Małe psy w zawiązanych workach. Jeden nie żyje!

Straszne odkrycie w lesie w okolicach Tarnowej (pow. wrzesiński). W miniony weekend znaleziono tam dwa worki, w których znajdowały się szczeniaki. Policja poszukuje właściciela, który odpowie za znęcanie się nad zwierzętami.

Do strasznych odkryć w lesie w pobliżu miejscowości Tarnowa (pow. wrzesiński) doszło w miniony weekend. Jak poinformowały "Wiadomości Wrzesińskie", w sobotę (31 lipca) jeden ze spacerowiczów znalazł worek, w którym znajdowały się trzy małe psy, które trafiły do schroniska. Niestety, jeden z psów nie przeżył. Następnego dnia dokonano podobnego odkrycia. Spacerowicz znalazł worek z jednym pieskiem.  Dwa pieski trafiły do schroniska w Gnieźnie, a jeden do przytuliska w Tarnowej. Potrzebują one opieki, ponieważ są bardzo osłabione. Schronisko dla zwierząt w Gnieźnie teraz poszukuje nowego domu dla szczeniaków. Śledztwo w tej sprawie prowadzi wrzesińska policja. Sprawca z pewnością odpowie za znęcanie się ze zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem.

Areszt za znęcanie się nad zwierzętami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE