Wjechała porsche w powalone drzewo! Auto wylądowało w rowie

i

Autor: KP PSP Koło Wjechała porsche w powalone drzewo! Auto wylądowało w rowie

Wielkopolskie. Wjechała luksusowym autem w powalone drzewo! Poszkodowana odmówiła pomocy

2022-04-11 12:41

Niebezpieczne zdarzenie w miejscowości Kościelec (pow. kolski). Kierująca samochodem osobowym marki porsche uderzyła w powalone drzewo, a następnie wjechała do przydrożnego rowu. Kobieta odmówiła jednak pomocy medycznej.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (4 kwietnia) po godzinie 21:00. Strażacy z KP PSP w Kole otrzymali zgłoszenie o o wypadku drogowym w Kościelcu na drodze krajowej 92. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że samochód osobowy wjechał w powalone na jezdni drzewo, które blokowało przejazd w obu kierunkach, następnie uderzył w przystanek autobusowy i wpadł do rowu - asp. sztab. Robert Różycki z KP PSP Koło. Pojazdem podróżowała jedna osoba, która odmówiła udzielenia pomocy przez strażaków. Podobnie było w przypadku ratowników medycznych, którym także nie pozwoliła się przebadać.

CZYTAJ: Pijana 50-latka wsiadła za kierownicę. Dobrze, że zgasło jej auto!

Strażacy, którzy interweniowali na miejscu, zabezpieczyli i oświetlili teren działań. Odłączyli także dopływ prądu z akumulatora w samochodzie osobowym. - Drzewo blokujące przejazd usunięto z drogi. Uszkodzony przystanek autobusowy wygrodzono taśmą ostrzegawczą - dodał asp. sztab. Różycki.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Wypadek przy ul Glinik. Kobieta uderzyła w drzewo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany