Włamanie do marketu pod Kórnikiem. Straty wyceniono na kilka tysięcy!

i

Autor: policja.gov.pl Włamanie do marketu pod Kórnikiem. Straty wyceniono na kilka tysięcy!

Włamanie do marketu pod Kórnikiem. Straty wyceniono na kilka tysięcy!

2022-05-20 8:21

Kilka dni temu policjanci z Kórnika zostali powiadomieni o kradzieży z włamaniem do marketu w miejscowości Robakowo (woj. wielkopolskie). Sprawca wybił szybę, wszedł do środka, zabrał ze sklepu kilka rzeczy i uciekł. Straty wyceniono na kilka tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło w nocy 2 maja. Policjanci z Kórnika zostali powiadomieni o kradzieży z włamaniem do marketu w miejscowości Robakowo. - Na miejscu okazało się, że sprawca wybił boczną szybę w sklepie, wszedł do środka i ukradł papierosy oraz alkohol. Zrabowany towar został wyceniony na kilka tysięcy złotych - relacjonuje Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji.

Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu oraz przesłuchali świadków. - Na tej podstawie ustalili rysopis potencjalnego sprawcy, który został przekazany wszystkim policjantom będącym w służbie - dodaje Mróz. W związku z tym już kolejnego dnia w trakcie patrolu jeden z dzielnicowych zauważył podejrzanego mężczyznę przy sklepie na ul. Szkolnej w Kórniku. Został on natychmiast wylegitymowany przez funkcjonariusza. To 35-latek, który został zatrzymany, a kolejnego dnia usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Ponadto decyzją sądu trafił on do tymczasowego aresztu na najbliższe 2 miesiące. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Sonda
Padłeś kiedyś ofiarą napaści lub kradzieży?
Miało być włamanie "idealne". Nie zapomnieli nawet o maseczkach! Coś poszło nie tak
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany