Wpis policjantów z Gniezna oburzył internautów! To jest chory przepis [WIDEO]

i

Autor: KPP w Gnieźnie Wideo, jakie opublikowali na swoim profili facebookowym policjanci z Gniezna, wywołało gorącą dyskusję wśród internautów. Nie zgadzają się oni z mandatem dla kierowcy citroena

Mandat słuszny czy nie?

Wpis policjantów z Gniezna oburzył internautów! "To jest chory przepis" [WIDEO]

2022-09-15 18:40

Wideo, jakie opublikowali na swoim profili facebookowym policjanci z Gniezna, wywołało gorącą dyskusję wśród internautów. Na nagraniu widzimy przejeżdżającego przez przejście dla pieszych citroena, którego kierowca miał zdaniem mundurowych obowiązek ustąpienia pierwszeństwa pieszej. Został ukarany mandatem w wysokości 1 500 zł, ale inni prowadzący protestują.

Wpis policjantów z Gniezna oburzył internautów! "To jest chory przepis"

Wielu internautów nie zgadza się z karą dla kierowcy citroena, o której poinformowali w facebookowym wpisie policjanci z Gniezna. Jest do niego załączone nagranie, na którym widzimy przejeżdżający przez przejście samochód, na które zaraz po nim wchodzi kobieta. Zdaniem mundurowych 63-latek miał tutaj obowiązek ustąpienia pierwszeństwa pieszej i zatrzymania się przed pasami, ale komentujący całe zdarzenie osoby są innego zdania. Według ich opinii nowe przepisy drogowe, uprzywilejowujące pieszych, nie zdają egzaminu, co pokazuje przykład z wideo. - Niedoprecyzowany przepis...pieszy powinien chociaż na sekundę stanąć przed pasami a nie idą bez zahamowań bez rozciągania się ...przepis wykorzystywany przez pieszych BO JA MAM PIERWSZEŃSTWO....tylko w razie wypadku przegra z autem... - pisze pod wpisem policji w Gnieźnie jeden z użytkowników. Inne komentarze są jeszcze bardziej dosadne.

Czytaj też: Eksmisji Rozbratu na razie nie będzie. Spór o działkę na Sołaczu wciąż nierozstrzygnięty

- To jest chory przepis, samochodu nie jesteś w stanie zatrzymać w miejscu to pieszy powinien uważać jak wchodzi na przejście i wejść wtedy kiedy nie ma ruchu - pisze mężczyzna.

Sonda
Czy jako pieszy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Czterolatek na gigancie. Przedszkolak sam poszedł na zakupy do marketu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany