Września: Zderzenie samochodu z pociągiem! "Dlaczego dróżnik nie opuścił barier?"

2020-08-06 12:00 Maciej Brzeziński
Września: Zderzenie samochodu z pociągiem! Dlaczego dróżnik nie opuścił barier?
Autor: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej we Wrześni Września: Zderzenie samochodu z pociągiem! "Dlaczego dróżnik nie opuścił barier?"

Niebezpieczne zdarzenie na przejeździe kolejowym we Wrześni. W czwartkowy poranek samochód osobowy zderzył się z pociągiem. Kierowca pojazdu został poszkodowany i trafił do szpitala. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Do wypadku doszło około godz. 6:30. Na przejeździe kolejowym przy ul. Działkowców we Wrześni samochód osobowy zderzył się z pociągiem osobowym relacji Zbąszynek - Warszawa. Ranny został kierowca pojazdu, który trafił z urazem ręki do szpitala.

Wypadek miał miejsce na strzeżonym przejeździe kolejowym. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. Wiele na to wskazuje, że w całej sytuacji zawinił dróżnik.

- Trasa kolejowa Warszawa Berlin chwilowo zablokowana. We Wrześni, na strzeżonym przejeździe kolejowym, przy podniesionych rogatkach wjechało auto, w które uderzył pociąg. Policjanci ustalają, dlaczego dróżnik nie opuścił barier - napisał na twitterze mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik Wielkopolskiej Policji.

Obecnie trasa kolejowa pomiędzy Warszawą, a Berlinem jest już przejezdna.

Śmierć pod kołami pociągu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.