Wyskoczył z 6.piętra! Tragiczna śmierć pacjenta szpitala w Poznaniu

i

Autor: Szpital Wojewódzki w Poznaniu / Facebook & Shutterstock Nie żyje pacjent Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, który wyskoczył z okna łazienki placówki na 6. piętrze

Sprawę bada prokuratura

Wyskoczył z 6. piętra! Tragiczna śmierć pacjenta szpitala w Poznaniu

2023-03-20 19:48

Nie żyje pacjent Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, który wyskoczył z okna łazienki placówki na 6. piętrze. Do zdarzenia doszło w późnych godzinach wieczornych w niedzielę, 19 marca. 68-latek, który trafił wcześniej na oddział transplantologii, zginął na miejscu. Sprawą zajęły się policja i prokuratura w Poznaniu, wykluczając wstępnie udział osób trzecich.

Nie żyje pacjent Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Wyskoczył z 6. piętra

Prokuratura w Poznaniu wyjaśnia przyczyny i okoliczności śmierci pacjenta tamtejszego szpitala wojewódzkiego, który wyskoczył z okna łazienki placówki znajdującego się na 6. piętrze - informuje Epoznan.pl. Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do służb ratowniczych w niedzielę, 19 marca, przed północą. 68-latek, który przebywał na oddziale transplantologii, zginął na miejscu, choć podjęto wobec niego jeszcze akcję ratowniczą. Śledczy wykluczyli wstępnie, by do śmierci mężczyzny mogły się przyczynić osoby trzecie.

Sonda
Czy uważasz, że w Polsce służba zdrowia działa sprawnie?
Matka z synem podejrzani o pobicie 14-latka w Dębicy