Wyrzucił śmieci na cudzym polu! Haniebny czyn 27-latka

2021-07-08 8:11
Wyrzucił śmieci na cudzym polu! Haniebny czyn 27-latka
Autor: KPP Śrem Wyrzucił śmieci na cudzym polu! Haniebny czyn 27-latka

Co zrobić z nadmiarem śmieci? Takie pytanie zadawał sobie 27-letni mieszkaniec powiatu średzkiego. Ostatecznie zdecydował się wyrzucić odpady na cudzym polu. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

27 maja w Komendzie Powiatowej Policji w Śremie zgłosił się mężczyzna, który powiadomił o tym, że ktoś wyrzucił na jego pole w gminie Brodnica kilkanaście worków odpadów budowlanych i komunalnych.

- Sprawą zajęli się policjanci z zespołu do spraw wykroczeń. Funkcjonariusze zebrali materiał dowodowy, z którego wynika, że śmieci na pole wywiózł 27-letni mieszkaniec powiatu średzkiego - mówi Ewa Kasińska, oficer prasowy KPP Śrem.

Mężczyzna usłyszał zarzut i został przesłuchany. Przyznał się do tego, że pozbył się odpadów wywożąc je na pole w gminie Brodnica. Funkcjonariusze skierowali do sądu wniosek o ukaranie 27-latka, który już uprzątnął nielegalnie wyrzucone śmieci.

Śmieci zalewają Warszawę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE